Пошук
Підбір по параметрам Скинути фільтри
Категорії :
Виробник
Тип засобу
Серія
Призначення
Об'єм
Для кого

Angel Professional

Відображати:
Показувати: Список / Сітка
Сортування
0.19 Angel пепельний 100 мл
Крем-фарба для волосся- 81 відтінки- Низькоаміачна фарба Містить екстракт морських глибоководних водоростей, оброблених із застосуванням передових технологій для максимального захисту під час фарбування. Не пошкоджує структуру волосся, додає гладкості і блиску. Спосіб застосування: Розмішати крем..
Від 110 грн.
0.22 Angel матовий 100 мл
..
Від 90 грн.
0.33 Angel золотий 100 мл
..
Від 90 грн.
0.43 Angel оранжевий 100 мл
..
Від 90 грн.
0.45 Angel червоний 100 мл
..
Від 90 грн.
0.65 Angel розовий 100 мл
Angel..
Від 90 грн.
0.66 Angel фіолетовий 100 мл
..
Від 90 грн.
0.88 Angel синьо-чорний 100 мл
..
Від 90 грн.
10.04 Angel блондин 100 мл
..
Від 90 грн.
10.1 Angel ярко-пепельний блондин 100 мл
..
Від 110 грн.
10.46 Angel блондин 100 мл
..
Від 110 грн.
100.0 Angel натуральний світлий блондин 100 мл
Angel..
Від 110 грн.
11.1 Angel пепельний блондин 100 мл
Angel..
Від 90 грн.
110.0 Angel світлий блондин 100 мл
Angel..
Від 110 грн.
2.8 Angel Фарба для волосся
Angel..
Від 90 грн.
22.0 Фарба для волосся
Angel..
Від 110 грн.
3.66 Фарба для волосся
Angel..
Від 110 грн.
33.0 Фарба для волосся
Angel..
Від 110 грн.
4.4 Фарба для волосся
Angel..
Від 90 грн.
4.5 Фарба для волосся
Angel..
Від 110 грн.
4.6 Фарба для волосся
Angel..
Від 110 грн.
4.77 Фарба для волосся
Angel..
Від 110 грн.
44.0 Фарба для волосся
Angel..
Від 90 грн.
5.3 Фарба для волосся
Angel..
Від 90 грн.
5.4 Фарба для волосся
Angel..
Від 110 грн.
5.41 Фарба для волосся
Angel..
Від 110 грн.
5.5 Фарба для волосся
Angel..
Від 90 грн.
5.73 Фарба для волосся
Angel..
Від 110 грн.
5.74 Фарба для волосся
Angel..
Від 90 грн.
5.75 Фарба для волосся
Angel..
Від 110 грн.

Про те, як мрії збуваються…

Кожна жінка мріє про розкішне густе волосся… та, не кожній так щастить. Тому в погоні за ідеалом жінки відвідують SPA- салони, перукарів, проходять різноманітні косметологічні процедури.

Власники таких салонів, в свою чергу, мріють про те, щоб кожна клієнтка покидала салон задоволеною і сяючою, адже задоволений клієнт обов’язково повернеться.

І тим, і іншим досягти мети допоможе лінія професійної SPA- косметики для догляду за волоссям TM Angel Professional. Це косметичні засоби, розроблені на основі термальної води, морського колагену та витяжки із різноманітних морських водоростей, багатих на мікроелементи і йод, які інтенсивно відновлюють структуру волосся.

 

Шампунь, він і в Африці шампунь, або в чому фішка?

Ви праві! Сьогодні вже нікого не здивуєш фразою: «шампунь виготовлено на основі натуральних природних компонентів», АЛЕ ця серія має свою унікальну особливість – Coco-Glucoside (коко-глюкозид). Це м’яка натуральна піноутворююча речовина – авторська розробка спеціалістів Angel Professional. Вона синтезується на основі м’якоті кокоса та фруктози.

Використання коко-глюкозиду дозволило повністю виключити зі складу косметики Angel Professional різноманітні похідні нафтопереробки. Саме такі речовини використовують виробники шампунів для очищення волосся від бруду, замовчуючи, що вони погано впливають на шкіру голови, міцність волосся, здатні накопичуватись в організмі і викликати алергію.

Coco-Glucoside не тільки не шкодить, а й лікує волосся, повертаючи до життя навіть безнадійні випадки. Чому? Бо ця речовина містить у своєму складі натуральну кокосову олію. Так-так, саме ту, за якою ганяються всі модниці і замовляють великими бутлями з закордону. Варто сказати, що роблять вони це не дарма, така олія справді діє. Вона живить та зволожує волосся і шкіру голови, має протизапальну дію, а головне, запобігає втраті природного білка з волосся. Саме тої речовини, яка робить його здоровим та сяючим!

Власницям фарбованого волосся буде корисно дізнатись, що Coco-Glucoside у поєднанні з кислотним рівнем Ph стабілізує фарбувальний пігмент у волоссі і надовше зберігає яскравість та насиченість кольору.

 

Морський колаген і термальна вода на сторожі здоров’я вашого волосся

А ви знали, що колаген може утримувати в собі таку масу воду, яка в кілька разів перевищує його власну? Дуже корисна властивість у тих випадках, коли треба максимально зволожити волосся. І розробники Angel Professional в повній мірі нею скористались.

Ефект від колагену можна порівняти хіба що з професійним кератинуванням. Він огортає пошкоджені ділянки волосся і заповнює кутикулу. Результат – повне життєвої сили, міцне і блискуче волосся.

Ще одна важлива властивість колагену – можливість створення зовнішнього бар’єру навколо кожної волосини, який  бере на себе функції пошкодженої кутикули. Простіше кажучи, ваше волосся знову стане пружним та сильним.

Термальна вода – це той компонент, який не тільки поєднує всі інші, а й підсилює їх вплив, змушуючи діяти комплексно і максимально ефективно. Крім того, термальна вода містить велику кількість мінералів та рідкісних мікроелементів, що так необхідні для відновлення та зволоження волосся.

Завдяки ретельно підібраному складу SPA-косметики TM Angel Professional Ваше волосся завжди буде не тільки доглянутим, але й здоровим зсередини!