Пошук
Підбір по параметрам Скинути фільтри
Категорії :
Виробник
Тип засобу
Призначення
Об'єм
Для кого

Vitabrid C12

Відображати:
Показувати: Список / Сітка
Сортування
Есенція для проблемної шкіри , SPOT Essence , Vitabrid C12  , 30 мл.
Опис: Есенція анти акне для проблемної шкіри , SPOT Essence , Vitabrid C12 , 30 мл (Дерматологічно тестована) - це запатентована технологія, яка контролює секрет сальних залоз регулює баланс шкірного жиру та зволоженності шкіри, заспокоює запалені ділянки. Шкіра стає чистою та здоровою. В поєдна..
Від 590 грн.
Засіб проти випадіння волосся , HAIR Tonic Scalp Relief Set, Vitabrid C12 , 110 мл+ 0.8 гр
Опис товару: Набір: порошок 0,8 г і тонік 110 мл. Зупиняє випадіння волосся та сприяє його росту. Оздоровлює та відновлює шкіру голови та структуру волосся. Заспокоює, зволожує та зміцнює шкіру голови після хімічної завивки, фарбування, сезонних змін та інших шкідливих факторів. Ефективність засобу..
Від 1450 грн.
Засіб проти випадіння волосся, HAIR Tonic Professional Set, Vitabrid C12, 110 мл+1.5 гр
Опис товару: Набір: порошок 0,8 г і тонік 110 мл. Зупиняє випадіння волосся та сприяє його відновленню. Порошок активного вітаміну С-12 в поєднанні із спеціальним тоніком для волосся оздоровлює та зміцнює структуру волосся від коренів до самих кінчиків. Волосся стає здоровим і яскравим. Ефективніст..
Від 2450 грн.
Пудра  для шкіри обличчя і тіла SKIN  Vitabrid C12 , 3 г.
Опис: Пудра порошок для шкіри обличчя і тіла SKIN Vitabrid C12 , 3 г. - це запатентована біотехнологія, що допомагає безперервно забезпечувати шкіру активним вітаміном С впродовж 12 год, який зміцнює захисний барєр шкіри, допомагає захистити її від зовнішніх факторів. Спосіб застосування: Струсні..
Від 1950 грн.
Пудра для проблемної шкіри , SPOT Powder , Vitabrid C12 , 1,2 г
Опис: Пудра порошок анти акне для шкіри обличчя і тіла SPOT Powder , Vitabrid C12 , 1,2 г - це запатентована біотехнологія, що допомагає безперервно забезпечувати шкіру активним вітаміном С впродовж 12 год, Це дозволяє ефективно очистити та відновити шкіру. Забезпечує ефективний контроль над діяльн..
Від 0 грн.
Пудра для шкіри обличчя  , FACE Brightening Powder, Vitabrid C12 , 3 г
Опис: Пудра порошок для покращення кольору шкіри обличчя FACE Brightening Powder, Vitabrid C12 (3 г) - призначена для чутливої та комбінованої шкіри. Це запатентована біотехнологія, що забезпечує безперерве надходження у шкіру активної форми вітаміну С впродовж 12 год. який зміцнює захисний барє..
Від 1750 грн.
Шампунь Scalp Shampoo, Vitabrid C12, 300 мл.
Опис товару: Шампунь для волосся Scalp Shampoo, Vitabrid C12 (300 мл) - очищає, освіжає, живить шкіру голови та волосся, запобігає його випадінню. Надає волоссю обєму, міцності та шовковистості. Допомагає зміцнити структуру волосся з середини. Допомагає заспокоїти, зволожити та захистити шкіру голо..
Від 899 грн.