Пошук

Хна для брів та вій

Відображати:
Відобразити : Список / Сітка
Виводити :
Анестетик Henna SPA Vivienne, 30 мл
..
Від 170 грн.
Гель для відновлення перещипаних брів Henna SPA Vivienne, 30 мл
..
Від 227 грн.
Клінсер Cleanser Henna SPA Vivienne, 30 мл
..
Від 141 грн.
Контурний білий олівець Henna SPA Vivienne
..
Від 82 грн.
Ремувер Henna SPA Vivienne, 30 мл
..
Від 167 грн.
Скраб Henna SPA Vivienne, 30 мл
..
Від 138 грн.
Фіксатор Henna SPA Vivienne, 10 мл
..
Від 167 грн.
Хна Henna SPA (Arabica) Vivienne, 2,5 г
..
Від 507 грн.
Хна Henna SPA (Brownie) Vivienne, 2,5 г
..
Від 507 грн.
Хна Henna SPA (Cappuccino) Vivienne, 2,5 г
..
Від 507 грн.
Хна Henna SPA (Caramel) Vivienne, 2,5 г
..
Від 507 грн.
Хна Henna SPA (Dark Chocolate) Vivienne, 2,5 г
Опис товару: Фарбування хною дає можливість зробити брови виразніше, камуфлювати прогалини в перещіпанних або рідкісних бровах, а спа-догляд дозволяє домогтися максимального результату фарбування, продовжує ефект від процедури, а також зміцнює і дбайливо доглядає за волосками і шкірою...
Від 507 грн.
Хна Henna SPA (Lavazza) Vivienne, 2,5 г
..
Від 507 грн.
Хна Henna SPA (Truffle) Vivienne, 2,5 г
..
Від 507 грн.
Хна для брів і біотату Коричнева, GRAND HENNA 15 г
Опис товару: Хна для брів і біотату коричнева цілком натуральний продукт рослинного походження. Це спеціальний порошок для фарбування брів і малювання на тілі. У коробці 15 грамів. Спосіб застосування: Змішайте хну і воду так, щоб готовий склад мав середню консистенцію.Наносити пасту потрібно на з..
Від 75 грн.
Хна для брів і біотату Коричнева, GRAND HENNA 30 г
Опис товару: Хна для брів і біотату коричнева цілком натуральний продукт рослинного походження. Це спеціальний порошок для фарбування брів і малювання на тілі. У коробці 30 грамів. Спосіб застосування: Змішайте хну і воду так, щоб готовий склад мав середню консистенцію.Наносити пасту потрібно на з..
Від 106 грн.
Хна для брів і біотату Коричнева, GRAND HENNA 60 г
Опис товару: Хна для брів і біотату коричнева цілком натуральний продукт рослинного походження. Це спеціальний порошок для фарбування брів і малювання на тілі. У коробці 60 грамів. Спосіб застосування: Змішайте хну і воду так, щоб готовий склад мав середню консистенцію.Наносити пасту потрібно на з..
Від 180 грн.
Хна для брів і біотату Світло-Коричнева, GRAND HENNA 15 г
Опис товару: Хна для брів і біотату світло–коричнева цілком натуральний продукт рослинного походження. Це спеціальний порошок для фарбування брів і малювання на тілі. У коробці 15 грамів. Спосіб застосування: Змішайте хну і воду так, щоб готовий склад мав середню консистенцію.Наносити пасту потріб..
Від 75 грн.
Хна для брів і біотату Світло-Коричнева, GRAND HENNA 30 г
Опис товару: Хна для брів і біотату світло–коричнева цілком натуральний продукт рослинного походження. Це спеціальний порошок для фарбування брів і малювання на тілі. У коробці 30 грамів. Спосіб застосування: Змішайте хну і воду так, щоб готовий склад мав середню консистенцію.Наносити пасту потріб..
Від 106 грн.
Хна для брів і біотату Чорна , GRAND HENNA 15 г
Опис товару: Хна для брів і біотату чорна – цілком натуральний продукт рослинного походження. Це спеціальний порошок для фарбування брів і малювання на тілі. У коробці 15 грамів. Спосіб застосування: Змішайте хну і воду так, щоб готовий склад мав середню консистенцію.Наносити пасту потрібно на зне..
Від 75 грн.
Хна для брів і біотату Чорна , GRAND HENNA 30 г
Опис товару: Хна для брів і біотату чорна – цілком натуральний продукт рослинного походження. Це спеціальний порошок для фарбування брів і малювання на тілі. У коробці 30 грамів. Спосіб застосування: Змішайте хну і воду так, щоб готовий склад мав середню консистенцію.Наносити пасту потрібно на зне..
Від 106 грн.
Хна для брів і біотату Чорна , GRAND HENNA 60 г
Опис товару: Хна для брів і біотату чорна – цілком натуральний продукт рослинного походження. Це спеціальний порошок для фарбування брів і малювання на тілі. У коробці 60 грамів. Спосіб застосування: Змішайте хну і воду так, щоб готовий склад мав середню консистенцію.Наносити пасту потрібно на зне..
Від 180 грн.
Хна для брів Графіт , GRAND HENNA 15 г
Опис товару: Хна для брів і біотату графіт цілком натуральний продукт рослинного походження. Це спеціальний порошок для фарбування брів і малювання на тілі. У коробці 15 грамів. Спосіб застосування: Змішайте хну і воду так, щоб готовий склад мав середню консистенцію.Наносити пасту потрібно на знеж..
Від 75 грн.
Хна для брів Графіт , GRAND HENNA 30 г
Опис товару: Хна для брів і біотату графіт цілком натуральний продукт рослинного походження. Це спеціальний порошок для фарбування брів і малювання на тілі. У коробці 30 грамів. Спосіб застосування: Змішайте хну і воду так, щоб готовий склад мав середню консистенцію.Наносити пасту потрібно на знеж..
Від 106 грн.
Шампунь Henna SPA Vivienne, 30 мл
..
Від 81 грн.
Хіт продаж