Пошук

Ламінування

Відображати:
Відобразити : Список / Сітка
Виводити :
iNeo-Crystal 3-D гель для здорового та слабо пошкодженого волосся, 200 мл
..
Від 315 грн.
iNeo-Crystal 3-D гель для сильно пошкодженого волосся, 200 мл
Опис товару: 3D-гель для сильно пошкодженого волосся Формує на поверхні волосся тонку, прозору, повітропроникну плівку, яка відновлює пошкоджену поверхню волосся, запечатує лусочки, оберігає волосся від механічних пошкоджень і шкідливого впливу навколишнього середовища. Розкішні, гладкі, блискучі во..
Від 315 грн.
iNeo-Crystal Двохфазний лосьон-закріплювач для волосся, 100 мл
Опис тосвару: Двохфазний лосьон-закріплювач для волосся. Використовується на третьому етапі процедури ламінування ESTEL iNeo-Crystal, після застосування 3D-гелю для волосся iNeo-Crystal. Фіксує на волоссі мікроплівку, робить її більш щільною, міцною, еластичною і блискучою. Насичує полотно волосся к..
Від 235 грн.
iNeo-Crystal Набір для ламінування волосся, 200/200/100/50 мл
Опис товару: Процедура розроблена в лабораторії ESTEL з урахуванням новітніх досягнень сучасної науки і відповідає найвищим стандартам якості, забезпечуючи відмінний результат. Зміцнення та вирівнювання структури волосся; Додання додаткового обсягу, блиску, шовковистості; Збереження і підтримка коль..
Від 860 грн.
iNeo-Crystal Шампунь для підготовки волосся, 200 мл
Опис тосвару: Шампунь для підготовки волосся. Глибоко очищає волосся від забруднень і продуктів стайлінгу. Готує волосся до процедури ламінування. Сприяє максимальному проникненню ламінуючого складу в структуру волосся. Входить в набір iNeo-Crystal і продається окремо. Спосіб застосування: Нанесіть..
Від 195 грн.
Лосьйон Sht
Опис товару: Лосьйон Sht "Волумайзер" - Засіб для процедури «Ламінування волосся». Рекомендується для дуже сухого, тьмяного волосся та пошкодженого волосся. Ідеальний засіб для ламкоговолосся. Концентрований препарат глибокогої і сильноїдії. Лосьйон дає миттєвий результат естетичного відновлення во..
Від 870 грн.
Хіт продаж